Wydział Komunikacji w Szamotułach przechodzi w tryb pracy zdalnej

Od 5 listopada została ograniczona bezpośrednia obsługa klientów w WK w Szamotułach. Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Szamotułach przeszedł na tryb zdalnej pracy. Od 5 listopada sprawy rejestracji pojazdów oraz inne będą załatwiane drogą elektroniczną.

Ci, którzy chcą zarejestrować pojazd proszeni są o wysyłanie skanów dokumentów potrzebnych do zrealizowania tej czynności na adres komunikacja@szamotuly.com.pl. Pracownik wydziału poinformuje nas w wiadomości zwrotnej o tym, czy w komplecie dokumentów czegoś nie brakuje oraz w jaki sposób można przekazać oryginalne dokumenty.

Starostwo w Szamotułach informuje: “decyzje o rejestracji pojazdów wraz z dowodami rejestracyjnymi mogą być odbierane osobiście w biurze podawczym starostwa (przez właściciela lub pełnomocnika) lub po uzgodnieniu telefonicznym mogą być wysłane Pocztą Polską za zwrotnym potwierdzeniem odbioru”.

Dokumenty związane z dowodem rejestracyjnym można zostawić w wydziale w specjalnie przeznaczonym do tego biurze podawczym. DO takich dokumentów trzeba dołączyć imię, nazwisko, numer telefonu i e-mail. Po więcej informacji można zadzwonić na numer telefonu:

  • 61 292 87 34 – sprawy związane z wydawaniem dowodów rejestracyjnych;
  • 61 292 87 32/33 – sprawy związane z rejestracją pojazdów.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz