Internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Mławie

Od 20 maja, na stronie internetowej starostwa www.powiatmlawski.pl pojawi się link, który umożliwi zarezerwowanie miejsca w kolejce na wybrany dzień i godzinę. Pierwszym dniem, na który ma być możliwe dokonanie rezerwacji to 24 maja. Przy rejestracji możliwy będzie wybór rodzaju sprawy, a harmonogram wizyt będzie zaplanowany na miesiąc.


Rezerwacji można będzie dokonać anonimowo lub podając swoje dane osobowe, co ułatwi kontakt pracownika urzędu z interesantem. Co ciekawe, możliwy będzie podgląd kolejki on-line, co ułatwi zarządzanie swoim czasem w oczekiwaniu na obsługę.


Ilość miejsc w internetowym systemie rezerwacji będzie limitowana. Zapewni to obsługę osób, które nie skorzystały z rezerwacji online i przyszły do urzędu osobiście.


„Rozwiązanie to funkcjonuje i sprawdza się w wielu miastach w Polsce. Od 17 do 24 maja internetowy system kolejkowy będzie na etapie wdrażania oraz dostosowywania. Mogą pojawić się przejściowe trudności z jego funkcjonowaniem. Zachęcamy do wcześniejszego umawiania wizyty w urzędzie przez Internet. Zapewni to bezpieczeństwo i komfort interesantów oraz pozytywnie wpłynie na jakość świadczonych usług” – pisze na swojej stronie starostwo.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz