Oleśnickie starostwo zamówiło tablice rejestracyjne dla aut elektrycznych i spalinowych

fotografia prawa jazdy

W Oleśnicy rozstrzygnięto przetarg dotyczący wykonania i dostawy tablic rejestracyjnych samochodów. Znane już są zakładane liczby pojazdów elektrycznych oraz spalinowych w powiecie oleśnickim w tym i następnym roku.

fotografia prawa jazdy

Jak możemy dowiedzieć się ze strony www.mojaolesnica.pl Starostwo Powiatowe w Oleśnicy rozstrzygnęło przetarg na wykonanie i dostawę tablic rejestracyjnych. Przetarg wydaje Wydział Komunikacji i Inżynierii Dróg dla osób lub firm, które są właścicielami pojazdów, zakupionych poza powiatem oleśnickim. Jedynym podmiotem, który zgłosił się była Utal sp.z o.o. z Kobylnicy, która dostarczy tablice za kwotę ponad 600 tys. zł.

Umowa obowiązuje od 1 stycznia 2021 roku do 2022 r. Przewiduje się liczbę tablic rejestracyjnych: samochodowe jednorzędowe – 20 tys. kompletów, dla przyczep łącznie 1600 szt., motocyklowe – 1600 szt., motorowerowe – 800 szt. Przewiduje się też 160 tablic indywidualnych. Dodatkowo dla pojazdów elektrycznych przewidywanych jest 100 kompletów dla aut i 700 sztuk dla jednośladów tego typu.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz