Wydział Komunikacji w Tarnowskich Górach wznawia swoją działalność

Wydział Komunikacji w Tarnowskich Górach wznowiło swoją działalność 22 lutego 2021 roku. W ciągu ostatnich dni Wydział Komunikacji pozostawał zamknięty z powodu koronawirusa. Zainteresowani ponownie mogą załatwić swoje sprawy.

Wydział wstrzymał swoja działalność 11 lutego, gdy pojawił się komunikat „z uwagi na wykrycie przypadków zakażeń wirusem COVID-19 oraz nałożoną kwarantanną na pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach będzie on nieczynny aż do odwołania”.

„Wszyscy Klienci, którzy złożyli wnioski do urny znajdującej się wewnątrz budynku starostwa, przed zamknięciem Wydziału, zostaną powiadomieni telefonicznie o terminach odbioru dokumentów” – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach udostępnionym w mediach społecznościowych.

Trzeba pamiętać, że osoby które chcą zarejestrować nowy samochód lub sprowadzony z zagranicy, najpierw muszą wcześniej zarezerwować termin swojej wizyty za pomocą strony internetowej www.kolejka.tarnogorski.pl. Na stronie wystarczy wybrać termin, który nas interesuje (najpóźniej na 30 dni do przodu) oraz godzinę. Pamiętajmy jednak, że wybrany przez nas termin może się okazać zajęty przez inną osobę.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz