Wydział Komunikacji i Transportu w Sanoku

Wydział Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Sanoku działa w reżimie sanitarnym i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00. Mieszkańców powiatu sanockiego prosi się o przestrzeganie obowiązujących zasad, ponieważ jest to jedyny sposób na uchronienie się przed zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.


Osoby, które chcą zarejestrować pojazd proszeni są o wcześniejszą rejestrację telefoniczną lub odbiór bloczków w korytarzu urzędu oraz o przestrzeganie umówionych godzin. Usprawni to załatwianie spraw oraz rozładuje tworzące się kolejki.


Osoby, które chcą zgłosić zbycie lub nabycie pojazdu, złożyć wnioski o wymianę prawa jazdy i profile kierowców, mogą tego dokonać w urzędzie na bieżąco. Z kolei osoby, które chcą wyrejestrować pojazd przykładowo z powodu demontażu, powinny zarejestrować się telefonicznie co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Rejestracji mogą dokonać pod numerem telefonu 13 46 529 25. W sprawie odbioru stałego dowodu rejestracyjnego prosi się o oczekiwanie telefonu w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty lub można kontaktować się pod nr tel. 13 46 529 25.


Starostwo Powiatowe informuje mieszkańców: ” Chcemy być nadal osobiście do Państwa dyspozycji, aby nie wprowadzać skrzynki nadawczej. Czasami z powodów niezależnych od nas, jak na przykład choroby pracowników, termin oczekiwania może się nieznacznie wydłużyć. Sprawę każdego petenta staramy się jednak traktować indywidualnie, dlatego też prosimy o zrozumienie i cierpliwość”.


Podczas wizyty należy pamiętać o przestrzeganiu środków bezpieczeństwa: przychodzenie bez osób towarzyszących. zachowanie 1,5 m odległości od innych osób, zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekowanie rąk środkiem znajdującym się przy wejściu i na piętrach budynku.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz