Koronawirus w Tomaszowie

Jak dowiadujemy się z portalu tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl jeszcze przez najbliższy tydzień Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim pozostanie zamknięty. Wydział został zamknięty dla interesantów z powodu zarażenia jego pracowników koronawirusem.


Wydział Komunikacji jest zamknięty od 18 lutego. Starosta zdecydował jednak się jednak na przedłużenie jego zamknięcia z uwagi na przedłużającą się nieobecność pracowników wydziału. Wydział Komunikacji (w zakresie rejestracji pojazdów) będzie nadal wykonywał zadania w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów i będzie nieczynny jeszcze do 5 marca. Korespondencję kierowaną do wydziału można przekazać za pośrednictwem operatora pocztowego/kuriera. Istnieje możliwość załatwiania spraw drogą elektroniczną (w tym za pośrednictwem ePUAP) lub uzyskać informacje telefonicznie.


Przywrócono jednak możliwość osobistego złożenia wniosku i odbioru praw jazdy (sala praw jazdy) z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa sanitarnego. Starosta zapewnia, że sprawy należące do Wydziału Komunikacji będą w miarę możliwości kadrowych na bieżąco załatwiane.

  • Za powstałe utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie. Powyższe ograniczenia podyktowane są troską o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich – czytamy w komunikacie starosty do mieszkańców.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz