Wydział Komunikacji w Oławie wraca do bezpośredniej obsługi

wydział

Od 26 kwietnia 2021 roku Wydział Komunikacji wraca do pierwotnego funkcjonowania. Starosta oławski odwołuje wprowadzone z dniem 22 marca br. zmiany w zakresie obsługi interesantów. -W dniu 22 kwietnia br. Wydział Komunikacji będzie po raz ostatni prowadził telefoniczne zapisy na wizyty na 23 kwietnia. Z dniem 23 kwietnia 2021 roku rezerwacja telefoniczna zostaje zawieszona. W dniu 26 kwietnia 2021 roku (poniedziałek) zostaje wznowiona bezpośrednia obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji. Obsługa interesantów będzie się odbywać we wszystkich sprawach realizowanych przez Wydział Komunikacji na podstawie wydanych biletów- informuje starostwo oławskie.

wydział

Bilety na usługi A, B, C będą wydawane od 26 kwietnia br. w następujący sposób:
– W poniedziałki, wtorki, piątki od godziny 7:45, środa od godziny 9:15, czwartek od godziny 9:45 na parkingu urzędu przy wejściu do tzw. łącznika między budynkiem Starostwa a PCPR od strony Banku Santander i Apteki Anna.
– Każdy z interesantów, łącznie z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w załatwianiu spraw w Wydziale Komunikacji będzie mógł otrzymać maksymalnie po trzy bilety
w zakresie rejestracji pojazdów. Ilość wydanych biletów na dany dzień będzie uzależniona od ilości obecnych pracowników na obsłudze
w danym dniu.
– Jeden bilet będzie upoważniał do załatwienia wyłącznie jednej sprawy
w zakresie danej usługi.
– Na wszystkich biletach na usługi A, B, C, będzie podana godzina przyjęcia danego interesanta. Osoby, które spóźnią się na wyznaczoną godzinę, nie będą obsłużone. Prosimy o punktualne przybycie.
– W związku z trwającą pandemią korona wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) załatwienie sprawy będzie możliwe po uprzednio przeprowadzonej dezynfekcji oraz dokonanym pomiarze temperatury ciała przy jednoczesnym zakryciu nosa i ust za pomocą maseczki. Osoby nieprzestrzegające reżimu sanitarnego nie będą obsługiwane.
– Od 26 kwietnia 2021 roku będzie czynna Kasa Banku Spółdzielczego
w Starostwie Powiatowym w Oławie.


5 maja 2021 roku od godziny 8.00 zostanie wznowiona internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Oławie, którą znajdziesz TUTAJ. Przedmiotowa rezerwacja będzie możliwa maksymalnie na miesiąc do przodu.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz