Wydział Komunikacji w Kwidzynie

kierowca w samochodzie

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Kwidzynie wznowił obsługę interesantów. Sprawy załatwiać można jednak przy zachowaniu reżimu sanitarnego, wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty.

kierowca w samochodzie

„Dbając o zachowanie bezpieczeństwa Państwa i pracowników, wejście do Wydziału Komunikacji jest możliwe tylko i wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty” – informuje Starostwo Powiatowe w Kwidzynie.


Codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 7.00 – 9.00 można dzwonić pod nr 55 646 50 00 w sprawach dotyczących odbioru dowodów rejestracyjnych, rejestracji pojazdów oraz spraw z zakresu praw jazdy. Jak podkreślają pracownicy starostwa zawiadomienie o nabyciu/zbyciu pojazdu można także zgłosić za pośrednictwem poczty, platformy e-PUAP lub złożyć osobiście w punkcie informacyjnym kwidzyńskiego urzędu.

„Zapisy do Wydziału Komunikacji rejestrowane wg kolejności umówienia. Ilość umawianych klientów uzależniona jest od w posiadanych możliwości kadrowych Wydziału” – podkreśla Starostwo Powiatowe w Kwidzynie

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz