Świdnicki wydział komunikacji umożliwia internetowe rejestracje wizyt

wydział

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną koronawirusem i pandemią, starostwo świdnickie apeluje o ograniczenie wizyt w urzędzie. Od poniedziałku (tj. 02.11.2020) wróciła możliwość korzystania z e-usługi polegającej na zarejestrowaniu swojej wizyty poprzez internatowy system kolejkowy. Starostwo zachęca mieszkańców do ograniczenia kontaktu bezpośredniego i namawia do form pośrednich, jak kontakt telefoniczny czy mailowy.  

wydział

Rzecznik świdnickiego starostwa Piotr Dębek zwraca uwagę: “Prosimy mieszkańców powiatu świdnickiego o ograniczenie wizyt w Starostwie Powiatowym do spraw pilnych. W pozostałych sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prosimy również o ograniczenie wizyt w Wydziale Komunikacji tylko do spraw pilnych! W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem tel. 74 85 00 431”. 

Ponad to Piotr Dębek przypomina, że od 2 listopada możliwa jest rejestracja internetowa wizyty w Wydziale Komunikacji. Za pomocą odpowiedniego serwisu, można nie tylko umówić wizytę, ale również sprawdzić stan kolejki.  

“Według obecnie obowiązujących przepisów, podczas kontroli drogowej policji, posiadanie dowodu rejestracyjnego nie jest obowiązkiem. W takiej sytuacji ważnym elementem są aktualne badania techniczne pojazdu, które diagnosta wprowadza do systemu informatycznego, a na które podgląd ma kontrolujący policjant – dodatkowo informuje i wyjaśnia Dębek. 

Od 2 listopada do odwołania świdnicki wydział komunikacji pracuje w godzinach: 

  • poniedziałek: od 7.30 do 15.00, 
  • wtorek: od 7.30 do 15.00, 
  • środa: od 10.30 do 15.00, 
  • czwartek: od 7.30 do 15.00, 
  • piątek: od 7.30 do 12.30. 

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz