Wydział Komunikacji Bytom

W Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu stwierdzono kolejne przypadki zakażeń koronawirusem wśród pracowników. Do końca marca Wydział Komunikacji będzie przyjmował interesantów na specjalnych zasadach.


Rejestracji będą podlegały jedynie nowe samochody (bez tablic) oraz te prowadzane z zagranicy, którym w czasie od 22 do 31 marca upływa obowiązkowy termin 30-dniowej rejestracji. W przypadku spraw dotyczących prawa jazdy, wszystko prowadzone jest bez zmian i nie ma konieczności umawiania wizyt.


Osoby, które kupiły pojazd już zarejestrowany, muszą dokonać jego zgłoszenia do 30 dni. Żeby udało się zachować termin należy pobrać w Punkcie Informacyjnym formularz. Po wypełnieniu go, wraz z kserokopią dowodu zakupu, w opisanej kopercie należy go złożyć w skrzynce podawczej przy wejściu do budynku głównego Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2.


Formularz można również pobrać z Biuletynu Informacji Publicznej. Istnieje również możliwość wysłania dokumentu wraz z kopią dowodu zakupu pocztą tradycyjną. W tym przypadku obowiązuje data stempla pocztowego.
Adres do wysyłki:
Urząd Miejski w Bytomiu
Wydział Komunikacji
ul. Parkowa 2
41-902 Bytom

Po unormowaniu sytuacji związanej z funkcjonowaniem Wydziału Komunikacji, będzie można umawiać się na wizyty w dotychczasowym trybie.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz