Wynajem autokaru Kraków – do kogo kierowane są nasze usługi?

Firma MIGDAŁTRANS zajmuje się wynajmem autokarów w Krakowie oraz realizowaniem przewozów autokarowych na terenie całej Polski i poza jej granicami. Oferujemy przewóz dobrze wyposażonymi, nowoczesnymi oraz komfortowymi pojazdami, które mogą przewozić 20-55 pasażerów. Z wysoką starannością podchodzimy do tego, żeby nasi klienci podróżowali komfortowo oraz bezpiecznie. Dlatego udostępniamy pojazdy wyposażone w nowoczesne udogodnienia, w tym w monitory autokarowe. W naszej firmie pracują wyłącznie posiadający duże doświadczenie kierowcy. Oferujemy korzystne warunki co do płatności, jak i ceny z opcją ich negocjacji. Nasi klienci otrzymują do dyspozycji nowoczesne mikrobusy, busy oraz autokary, którymi mogą podróżować komfortowo i bezpiecznie po terenie całej Europy.

Firma MIGDAŁTRANS zajmuje się wynajmem autokarów w Krakowie oraz realizowaniem przewozów autokarowych na terenie całej Polski i poza jej granicami. Oferujemy przewóz dobrze wyposażonymi, nowoczesnymi oraz komfortowymi pojazdami, które mogą przewozić 20-55 pasażerów. Z wysoką starannością podchodzimy do tego, żeby nasi klienci podróżowali komfortowo oraz bezpiecznie. Dlatego udostępniamy pojazdy wyposażone w nowoczesne udogodnienia, w tym w monitory autokarowe. W naszej firmie pracują wyłącznie posiadający duże doświadczenie kierowcy. Oferujemy korzystne warunki co do płatności, jak i ceny z opcją ich negocjacji. Nasi klienci otrzymują do dyspozycji nowoczesne mikrobusy, busy oraz autokary, którymi mogą podróżować komfortowo i bezpiecznie po terenie całej Europy. 

Wynajem autokaru Kraków – do kogo kierowane są nasze usługi?

Wynajem autokarów w Krakowie skierowany jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm. Nie ma przy tym większego znaczenia to, kto zdecyduje się na wynajęcie autokaru albo busa. Bez uwagi na okoliczności oraz długość planowanej trasy staramy się, żeby klienci mieli możliwość skorzystania wyłącznie z nowoczesnych pojazdów wysokiej klasy, a równocześnie – żeby ceny następnych przejazdów były jak najkorzystniejsze. Wiemy doskonale, iż nie tylko transfery lotniskowe, ale również i wycieczki organizowane dla przedszkoli i szkół muszą zagwarantować ich uczestnikom bezpieczeństwo. Chcący skorzystać z naszych usług klienci zyskują pewność, iż biorąc pod uwagę tani wynajem autokarów w Krakowie, będą podróżowali bezpiecznymi, sprawnymi i dobrze sprawdzonymi pojazdami, a zatem takimi, za sprawą których można przemierzać wiele kilometrów, bez obawy o własne bezpieczeństwo.

Autokary wynajem Kraków – czym konkretnie się zajmujemy?

Nasza firma zajmuje się:

  • Kompleksową obsługą transportową w czasie uroczystości ślubnych oraz przyjęć weselnych. Możemy podstawić autokar wynajęty w Krakowie do przewozu gości weselnych z kościoła wprost pod salę weselną czy też zapewnić odwożenie gości nocą do domów.
  • Podstawianiem luksusowych busów dla klientów biznesowych, którzy oczekują wysokiego standardu w pojazdach oraz dobrze ubranego, miłego kierowcy zapewniającego bezpieczne podróżowanie. Obsługujemy także transport w czasie spotkań biznesowych, kolacji firmowych itp.
  • Podstawianiem busów dla zorganizowanych grup, które chcą podróżować miejsca kultu religijnego, jak Łagiewniki, Częstochowa, Wadowice czy Kalwaria Zebrzydowska. Nasze busy posiadają mikrofony z nagłośnieniem, co umożliwia pilotowi/liderowi wycieczki na swobodę pracy.
  • Świadczeniem transferów lotniskowych. Wasza grupa ląduje w Warszawie, Katowicach czy Krakowie i potrzebuje transportu do hotelu w centrum stolicy? Zamów u nas transfer, a kierowca będzie oczekiwał na wszystkich z powitalną tabliczką w hali przylotów, spakuje bagaże oraz bezpiecznie przewiezie do hotelu. Zajmujemy się także zimowymi transferami do Zakopanego. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, które zapewnia dowóz pod wskazany adres.
  • Oferowaniem wynajmu busów z kierowcą do lubianych przez turystów miejsc takich, jak Muzeum Browarów w Tychach albo Żywcu, Zakopane, Częstochowa, Auschwitz Birkenau czy Kopalnia Soli w Wieliczce.

Zawsze, kiedy oczekują Państwo fachowej obsługi, profesjonalizmu i przystępnych cen od przewoźnika i tego, że będziecie podróżowali nowoczesnym pojazdem, zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Postaramy się nie zawieść i wykonać usługę na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ zdajemy sobie świetnie sprawę, iż zadowoleni klienci to doskonała reklama oraz szansa na nawiązanie kolejnej współpracy. Więcej informacji na temat naszego przedsiębiorstwa, można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem: https://www.migdaltrans.pl/oferta/wynajem-autokarow/.

Wynajem autokarów małopolska – dlaczego warto współpracować z Migdał Trans?

Nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się bardzo dobrymi referencjami od wielu zadowolonych, wcześniejszych klientów, co jest dla nas powodem do dumy. Od początku działalności MIGDAŁTRANS obrał jako priorytet bezwzględne zadowolenie wszystkich swoich klientów, którzy zdecydują się na wynajęcie autokaru w Krakowie albo w każdym innym spośród miast w Polsce. Czym się wyróżniamy jako firma transportowa? Przede wszystkim staramy się traktować każdego klienta indywidualnie według jego potrzeb. Zanim zawrzemy umowę, poznajemy jego oczekiwania, proponując po chwili dobrze dopasowane rozwiązanie. Prowadzimy współpracę nie tylko z osobami indywidualnymi, ale również z innymi firmami. Odznaczamy się sporą elastycznością, kiedy oferujemy wynajem autokarów. Mamy wielu klientów z Krakowa, ale nie tylko. Nie ograniczamy prowadzonej działalności wyłącznie do małopolski. Proponujemy usługi transportowe na terenie całego kraju, ale także poza jego granicami. Szczegóły zawsze są ustalane z klientami. Skupiamy się na tym, żeby byli w pełni zadowoleni ze współpracy z naszą firmą i polecali nas dzięki temu innym osobom.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz