Zmiany funkcjonowania w Wydziale Komunikacji i Transportu w Sochaczewie

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie poinformowało o pewnych zmianach, jakie mają miejsce w związku z działaniem Wydziału Komunikacji i Transportu. Starostwo poinformowało, że zmiany powodowane zostały troską o zdrowie zarówno pracowników, jak i interesantów i będą wprowadzone już od dnia dzisiejszego, tj. 11 marca i będą obowiązywały, aż do odwołania.


„Praca wydziału odbywać się będzie w systemie hybrydowym. W związku z tym nastąpi zmniejszenie liczby osób jednocześnie obsługujących interesantów. Godziny pracy wydziału nie ulegną zmianie”.

W celu zachowania szczególnej ostrożności pracownicy urzędu będą mieli wykonywany w sposób cykliczny testy na COVID-19. Starostwo przypomina o tym, że w sali dla interesantów obowiązują limity oraz koniecznym jest zasłanianie przez osoby zajdujące się w pomieszeniu ust i nosa.


Dodatkowo apeluje się o:


„Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób korzystających z usług Wydziału Komunikacji i Transportu o ograniczenie do koniecznego minimum wizyt bezpośrednich w urzędzie”.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz